0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Chevrolet

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Chevrolet – це американський бренд автомобілів, створений у 1911 році у партнерстві зі знаменитим гонщиком Louis Chevrolet та William C. Durant, засновником компанії General Motors.

Першим автомобілем Chevrolet став Class C Classic Six, який отримав популярність за своє комфортне керування та міцність. У 1919 році компанія представила свій перший «заводський грузовик» вантажопідйомністю 0,5 тони.

1940-х та 1950-ті роки були для Chevrolet періодом успіху та значної популярності. Компанія випускала широкий спектр автомобілів, включаючи легкові автомобілі, кросовери, купе та спортивні моделі.

У 1960-ті роки Chevrolet почав виробляти автомобілі під брендом Corvette, яка стала однією з найвідоміших спортивних моделей в світі.

У 1980-ті роки Chevrolet був першою компанією, що випустила в Україні комерційні автомобілі. У 1990-ті роки було створено нові моделі автомобілів, зокрема Geo Tracker та Chevrolet Suburban.

Сьогодні Chevrolet є одним з провідних брендів General Motors у світі та випускає широку гаму автомобілів, включаючи і електричні моделі.

Вгору