0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля JAC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

JAC (Anhui Jianghuai Automobile Group Corporation) - це китайська автомобільна компанія, яка займається виробництвом легкових автомобілів, вантажівок, автобусів і спецтехніки.

Компанія JAC була заснована в 1964 році в місті Хефей і спочатку займалася виробництвом тепловозів і промислової техніки. У 1997 році, компанія розширилася і почала виробляти легкові автомобілі, а в 2003 році - вантажівки. У 2007 році JAC уклала стратегічне партнерство з Volkswagen AG, що дозволило компанії розширити свій асортимент продукції та побудувати нові заводи.

Зараз компанія JAC має великий асортимент продукції, включаючи пасажирські та вантажні автомобілі, автобуси, спецтехніку та електромобілі. В 2019 році компанія JAC зайняла 2-е місце серед китайських автомобільних виробників за кількістю проданих електромобілів. Також компанія JAC активно співпрацює зі світовими автомобільними гігантами, такими як Volkswagen, Ford, Hyundai та інші. В 2021 році JAC заявила про свої плани випустити серію автономних електромобілів, що дозволить їм підтвердити своє місце на ринку високотехнологічних автомобілів.

Вгору