0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Scania

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Scania є шведською автомобільною компанією, яка була заснована в 1900 році. У 1911 році компанія перейшла під керівництво корпорації AB Scania-Vabis, яка зосередилася на виробництві автомобілів, автобусів і вантажних автомобілів.

У 1921 році Scania-Vabis запускає виробництво вантажних автомобілів, і до кінця десятиліття масово продавало свої вантажівки по всій Швеції. У 1930-х роках компанія розширила свій асортимент продуктів, представивши нові моделі автобусів і вантажних автомобілів з більш потужними двигунами.

Після Другої світової війни Scania-Vabis почала активно працювати над розробкою нових технологій для вантажних автомобілів. У 1951 році компанія випустила свій перший дизельний двигун, що вважався значним кроком у розвитку відомої марки.

У 1960-ті роки Scania випустила свій перший модельний ряд вантажівок L36, що став великим успіхом в компанії. У 1970-ті роки Scania запустила на ринок повністю автоматичну трансмісію, що в значній мірі сприяла популярності бренду.

У 1995 році Scania об'єдналася з конкурентом компанією Volvo, метою якої було створення нової великої автомобільної компанії. Однак у 1999 році було прийнято рішення розійтися, і Scania стала самостійною компанією знову.

З 2000-х років Scania зосередилася на створенні екологічно чистих автомобілів та розвитку віртуальних сервісних центрів для зменшення витрат на обслуговування і ремонт. У 2016 році компанія застосувала 100% біорозкладаємий біопаливо для своїх автомобілів, що є ще одним кроком в розвитку екологічно чистого автотранспорту.

Вгору