0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля MG

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

MG (Morris Garages) - британська автомобільна компанія, яка була заснована у 1924 році. Засновником компанії був уродженець Уельсу Сесіліан Р. Уільямс. Початково компанія спеціалізувалась на продажу та обслуговуванні автомобілів марки Morris. У 1924 році вийшов перший автомобіль марки MG - 14/28. У 1925 році компанія переїхала до власного заводу в Абінгдоні, де розпочалась виробництво нової моделі MG - 18/80.

У 1930-х роках MG стала однією з провідних автомобільних компаній у Великобританії. У 1935 році була запущена виробництво моделі MG TB, яка стала дуже популярною серед автомобілістів. У 1936 році була представлена модель MG VA, яка мала цілий ряд інноваційних технологій та функцій.

Протягом Другої світової війни компанія MG перевтілювалася на виробника військової техніки, включаючи бронетранспортери та піхотні машини.

Після війни MG відновила виробництво автомобілів, залишившись популярною компанією. У 1953 році була запущена виробництво моделі MG Magnette, яка стала надзвичайно популярною у Великобританії. У 1960-х роках компанія стала контролюватися групою British Motor Corporation (BMC), а у 1980-х роках - компанією British Leyland.

Моделі MG продавалися в багатьох країнах світу, в тому числі у США, Японії та Австралії. У 2005 році компанія перестала існувати, але бренд MG продовжує жити, як власність китайської автомобільної компанії SAIC Motor. Сьогодні MG продовжує виробляти автомобілі в Китаї та відроджує свої легендарні моделі.

Вгору