0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Honda

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Хонда - японська автомобільна компанія, заснована соїм засновником, Хонда Соічиро в 1948 році. 

Першим продуктом компанії було мотоцикл, який отримав назву Honda Type A. У підприємця було багато інноваційних ідей, таких як система впорску, що значно підвищувала ефективність мотоциклів. Спочатку продукція компанії була успішна тільки на внутрішньому ринку, але згодом з появою мотоциклів Honda Dream серед всесвітньої публіки почав поширюватися відомість японської марки.

У 1962 році Honda представила свій перший автомобіль - S500 родстер. Однак, Honda N360, що був випущений   в 1967 році, став успішним продуктом японської компанії.

У наступні роки Honda ставила рекорд за рекордом - її моделі були відмінними по якості та витривалості, вони стали популярними серед покупців. У 1972 році був випущений   автомобіль Honda Civic, який виявився проривним для компанії.

В 1986 році компанія випустила Acura Legend, що продався дуже успішно в США. Наступний успіх компанії став випуск автомобіля Honda Accord, який в цілому за цю історію був проданий понад 25 мільйонів екземплярів.

Сьогодні Honda є однією з найбільших автомобільних компаній у світі. Компанія працює над відданістю екології, випускає гібридні та електричні автомобілі та бере участь у космічних програмах. Автомобілі Honda поширені по всьому світу і являються зразком високої якості та європейських стандартів.

Вгору