0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Cadillac

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Cadillac була заснована у 1902 році в місті Детройт, штат Мічиган, США, й отримала свою назву на честь французького історичного персонажа з назвою «Ласкавий Господар». Засновником Cadillac був Генрі Ліланд, який вже був відомим як засновник компанії з виробництва ковальських інструментів. 

Першим автомобілем, випущеним компанією Cadillac, був одноциліндровий автомобіль з 10-сильним двигуном, що мав несподівано високу якість виготовлення. У 1908 році Cadillac поставив світовий рекорд у виробництві 2-циліндрових двигунів, які відповідали найвищим стандартам якості.

Компанія Cadillac стала важливим гравцем на ринку автомобілів у 1912 році, коли випустила перший автомобіль з електричною стартером, що запустив революцію у світі автомобілів. Ця інновація зменшила час на пуск двигуна з кількох хвилин до декількох секунд, і зробила водіння на автомобілі набагато легшим і безпечнішим.

У 1920-ті роки Cadillac впровадила дизельні двигуни в свої автомобілі. У найбільшій кар'єрі компанії, у 1959 році випустили легендарний Cadillac Eldorado Biarritz Convertible, який став символом успіху та елегантності.

У 2004 році General Motors, який володів компанією Cadillac, оголосив про наміри відновити марку Cadillac як світового лідера у виробництві преміум-автомобілів. З тих пір Cadillac продовжує випускати автомобілі високої якості з інноваційними технологіями і привабливим дизайном.

Вгору