WM-auto, провідний постачальник авто аксесуарів.
Зручність пошуку та доступність товарів — це наша місія у торгівлі авто товарами.
Наша мета — задоволеність клієнтів товарами, тому ми пропонуємо тільки якісні, перевірені авто аксесуари за розумною ціною.
Наша надійність та лояльність до деталей створюють надійні відносини між покупцями та онлайн-платформою для покупки автозапчастин за прийнятною ціною.

Наші гарантії

  1. Ви володієте новим або підтриманим автомобілем дуже важливо підібрати авто аксесуари та комплектуючі саме вашому автомобілю. Завдяки простому і зрозумілому Каталогу товарів ви всього за пару кліків зможете знайти потрібну деталь, що підходить на автомобіль конкретної марки, моделі і року випуску. Ми спрощуємо покупку авто аксесуарів в Інтернеті, надаємо точні дані про комплектацію, що робить процес покупки чітким та безпроблемним.
  2. Ми пропонуємо швидку доставку замовлених товарів у відділення пошти або кур'єром на вашу адресу протягом 3 робочих днів по всій території України. Всі замовлення страхуються на повну вартість товару - це гарантує вам повернення коштів у разі бою або втрати посилки з вини пошти. Ви завжди можете ретельно перевірити комплектацію авто товарів у посилці і якщо виявиться несправність або брак - відмовитись від отримання без втрати грошей.
  3. Оплата за авто товари здійснюється через платіжні сервіси онлайн, які перевіряють продавців на наявність документів про держ. реєстрацію, договорів із виробниками та імпортерами, що гарантує вам безпечну оплату на офіційний розрахунковий рахунок продавця. Після такої оплати у вас є всі юридичні гарантії угоди у вигляді чека або квитанції про оплату - це не переказ із картки на картку, а переказ на розрахунковий рахунок продавця.