0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Iran Khodro

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Iran Khodro є найбільшою автовиробничою компанією в Ірані. Вона була заснована в 1962 році за підтримки уряду Ірану з метою розвитку автомобільної промисловості в країні. Назва компанії перекладається як "Іранський автомобільний промисл".

У перші роки свого існування Iran Khodro співпрацювала з іноземними автовиробниками, такими як Peugeot і Renault. У 1970-х роках компанія почала виробляти свої власні моделі автомобілів, основними з яких були Paykan і Samand. Згодом були введені моделі Peugeot 206 і Peugeot 405, які були вироблялися в Ірані.

У 2006 році Iran Khodro уклала співпрацю з компанією Chinese Chery і почала виробляти моделі Chery Tiggo та Chery Fulwin. У 2016 році компанія також уклала угоду з PSA Peugeot Citroen на спільне виробництво автомобілів в Ірані. У 2018 році компанія повідомила про запуск виробництва своєї нової моделі, Peugeot 301.

Iran Khodro є важливим гравцем на автомобільному ринку Ірану та експортером автомобілів до ряду країн, включаючи Сирію, Ірак, Азербайджан та Афганістан. Крім виробництва автомобілів, компанія також займається виробництвом автоаксесуарів, агрегатів та компонентів для автомобільної промисловості.

Вгору