0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Москвич

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Москвич - це легендарна російська автомобільна компанія, яка була заснована в 1929 році і є найстарішою національною маркою в Росії. Перші машини були створені на базі американської компанії Ford, але швидко стали самодостатніми та отримали власні моделі.

У 1947 році Москвич представив свою першу самостійну модель, яка була названа Москвич-400. Це була машина середнього класу, яка швидко стала дуже популярною в об'єднанні Радянських Соціалістичних Республік.

У наступні навіть десятиліття компанія продовжувала розвиватися та представляти нові моделі, такі як Москвич-408, Москвич-2140, Москвич-412, Москвич-427 та багато інших. Ці автомобілі були добре збалансовані за вартістю та якістю, а також були дуже популярними серед радянських громадян.

Проте в 90-х роках внаслідок переходу Росії до ринкової економіки компанія зазнала фінансових проблем та зменшення попиту на свої автомобілі. Останній автомобіль Москвич-2141 випустили у 2001 році.

У 2006 році права на торговельну марку "Москвич" було продано групі бізнесменів, що відкрили нову автомобільну компанію "Москвич Моторс", однак вона не зуміла повернути популярність бренду, і компанія закрилася в 2010 році.

За свої понад 70 років існування Москвич став приводом до згадування як символу золотих часів колишнього Союзу, який дав народу свої власні техніки, з якими вони здійснили марші, покорювали бездоріжжя, конкурували на трасах та путівниках.

Вгору