0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Isuzu

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Корпорація Isuzu була заснована в 1916 році в Японії Токухихошід і Яоґі Генрі. У той час, компанія спеціалізувалася на виробництві велосипедів, але у 1922 році розпочала виробництво автомобілів. Перші автомобілі були виготовлені на базі запчастин, які компанія придбала в США.

У 1930-ті роки Isuzu плідно співпрацювала з компанією General Motors. У 1971 році компанія Isuzu підписала угоду із General Motors, що стало проривом в історії компанії. Завдяки цій угоді Isuzu мала доступ до технології та ресурсів General Motors, і її автомобілі стали більш сучасними та популярними по всьому світу.

Компанія Isuzu створила декілька інноваційних моделей, включаючи дизельні двигуни та пікапи. У 1980-х роках в Японії Isuzu стала найбільшим виробником вантажних автомобілів, а в 1990-х роках компанія стала знаменитою завдяки своїм дизельним двигунам, які поставлялися для автомобільних виробників з усього світу.

Сьогодні Isuzu продовжує бути однією з провідних автомобільних компаній в світі, виробляючи вантажні автомобілі, пасажирські автомобілі, пікапи, автобуси, дизельні двигуни та інше автотехніку. Компанія продуктивно співпрацює з такими світовими автомобільними виробниками, як General Motors, Honda, Mazda, Toyota та інші.

Вгору