0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Suzuki

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Suzuki - японський виробник автомобілів, який був заснований у 1909 році в місті Хамамацу, Японія. Початково компанія спеціалізувалася на виготовленні велосипедів, а згодом зайнялася виробництвом автомобілів.

Перші автомобілі Suzuki з'явилися на ринку в 1955 році. Найпершим моделем була Suzuki Suzulight - малий автомобіль з двотактним двигуном об'ємом 360 кубічних сантиметрів. Suzulight став надзвичайно популярним в Японії, де компактні автомобілі були дуже популярними серед населення.

У 1960-х роках Suzuki робила ставку на сімейні автомобілі. У 1965 році було представлено нову модель - Suzuki Fronte. Цей автомобіль став економічним варіантом для більшої маси населення, який легко поміщався на забруднених японських вулицях.

У 1970-х роках Suzuki вийшла на світові ринки, починаючи з США. У 1980-х роках компанія розширила свою лінію продуктів, увівши на ринок Suzuki Vitara - компактний внедорожник з повним приводом.

У 1990-х роках Suzuki вирішила зосередитися на виробництві автомобілів для міської їзди. Нова модель Suzuki Swift з'явилася на ринку в 2005 році, отримавши відгук позитивний від фахівців та споживачів.

Зараз Suzuki є одним з провідних виробників автомобілів в світі, пропонуючи широку лінійку малих і середніх автомобілів. Крім того, компанія також виробляє мотоцикли, снігоходи, квадроцикли та іншу техніку.

Вгору