0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Foton

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Foton - китайська автомобільна компанія, що спеціалізується на виробництві комерційних транспортних засобів, таких як вантажівки, автобуси та пікапи. Історія Foton почалася в 1996 році, коли компанія була заснована в місті Бейцюань, провінція Пекін. З тих пір Foton успішно розвивається на міжнародному ринку, включаючи країни Європи, Африки та Південно-Східної Азії.

Першим виробничим напрямком Foton став випуск вантажних автомобілів. У 1998 році Foton запустив виробництво вантажівок під назвою Auman, яку швидко стали використовувати в основному на будівельних та інженерних проектах. У 2003 компанія почала виробляти легкі вантажівки під назвою Midi та інші моделі грузовиків під брендом Aumark.

З 2007 року Foton почала активно розширювати асортимент транспорту і почала виготовляти автобуси і пікапи. У 2011 році компанія придбала бренд Daimler Trucks North America та почала виробляти вантажівки в рамках спільноти Daimler AG.

Сьогодні Foton є однією з найбільших китайських автомобільних компаній, яка займає 2-е місце у світі за виробництвом комерційних транспортних засобів. Компанія продовжує розширювати свій асортимент транспорту та займати нові ринки у світі.

Вгору