0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Great Wall

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Great Wall - китайський виробник автомобілів, що був заснований в 1984 році. Компанія відома своїми вантажними автомобілями і легковими автомобілями Great Wall Haval, які є одними з найбільш продаваних в Китаї.

У 1998 році Great Wall почали виробляти свої перші позашляховики з метою здійснення експорту на міжнародний ринок. У наступні роки була випущена низка моделей, таких як Great Wall Deer і Great Wall Safe.

У 2006 році Great Wall отримала сертифікацію ISO / TS 16949, що свідчить про високу якість її виробництва. Зараз компанія вважається однією з провідних китайських виробників автомобілів і постійно збільшує свою частку на міжнародному ринку.

В 2016 році Great Wall оголосили про зміну свого бренду на Haval, з метою підкреслити свою спроможність виробляти передові позашляховики та SUV. Зараз Haval є одним з найвідоміших брендів в Китаї і експортує свої автомобілі до більш ніж 60 країн світу.

У 2020 році Haval оголосила про свої плани випустити свій перший електричний автомобіль. Це перший крок компанії в напрямку розвитку електромобільної технології і покращення екологічної ситуації в Китаї.

Вгору