0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля BYD

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

BYD (Build Your Dreams) - одна з провідних китайських компаній, що виготовляє електричні автомобілі, акумулятори, сонячні панелі тощо. Компанія була заснована в 1995 році в Піднебесній землі. Починаючи з виробництва батарей для мобільних телефонів, BYD поступово розширювала свою діяльність, випускаючи електроніку, автомобілі та інші вироби.

У 2003 році BYD представила свій перший електричний автомобіль - F3DM. У 2008 році компанія випустила перший в світі електромобіль з літій-фосфатними акумуляторами - BYD e6. У 2010 році BYD стала на друге місце у списку найбільших виробників електромобілів у світі.

У 2017 році BYD наростила виробництво і серійно випустила на ринок свій новий електромобіль - BYD Tang SUV. А в 2018 році компанія запустила масове виробництво першого електромобіля з повністю автономним керуванням - BYD Song Pro.

На даний момент BYD є однією з провідних компаній в галузі виробництва електричних автомобілів у світі. Крім того, компанія активно працює над створенням більш екологічних та ефективних технологій.

Вгору