0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля GMC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

GMC – це одна з найстаріших автомобільних компаній в світі. Вона була заснована в 1902 році в Мічигані, США, під назвою "Rapid Motor Vehicle Company". У 1909 році компанія була придбана General Motors і перейменована на "General Motors Truck Company" (GMC), що означає "Генеральна моторна компанія вантажних автомобілів".

У перші роки існування компанія випускала легкі вантажівки та автобуси для міського транспорту. Протягом 1920-х років GMC розширила свій асортимент продукції, випускаючи важкі вантажівки для логістики та будівництва, а також автобуси та пожежні машини.

Під час Другої світової війни GMC стала головним постачальником військової техніки для армії США, випускаючи більше 600 тисяч вантажівок, автобусів та бронетранспортерів.

Після війни GMC продовжила розвиватися та розширювати свою лінію продукції. У 1960-х роках компанія випустила перший в світі пікап з панельним кузовом, GMC C/K. У 1980-х роках GMC зробила ставку на комфорт та лукс, випускаючи вантажівки та пасажирські автобуси з високим рівнем оснащення.

Сьогодні GMC – це бренд, відомий своїми пікапами, вантажівками та SUV. Компанія пропонує широкий асортимент автомобілів для різних потреб та бюджетів. Незважаючи на те, що GMC була куплена General Motors, вона продовжує мати власний стиль та імідж, що дає можливість бренду відрізнятися від інших компаній власного концерну.

Вгору