0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля TATA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

TATA - це індійська автомобільна компанія, яка була заснована в 1945 році Джамшедджі Тата. Компанія почала свою діяльність з виробництва комерційних автомобілів, але згодом почала випускати й легкові автомобілі.

У 1954 році TATA випустила перший власний легковий автомобіль - TATA Indica. Цей автомобіль був зручним та надійним, і швидко став популярним серед індійських автомобілістів. У 1998 році TATA випустила свій перший експортний легковий автомобіль, TATA Safari, який був спрямований на збільшення обсягів продажів у країнах за межами Індії.

У 2008 році TATA Motors придбала британську автомобільну компанію Jaguar Land Rover, що дозволило індійському виробнику автомобілів значно розширити свої можливості на європейському ринку.

На сьогоднішній день TATA Motors є однією з провідних автомобільних компаній у Індії і має широкий асортимент автомобілів, включаючи легкові автомобілі, комерційні автомобілі, автобуси та інші транспортні засоби. Також компанія займається розробкою та виробництвом електромобілів та інших екологічно чистих транспортних засобів.

Вгору