0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Man

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Man SE є німецькою автомобільною компанією, яка спеціалізується на виробництві вантажних автомобілів, автобусів та дизельних двигунів. Компанія була заснована в 1758 році у місті Аугсбург, Німеччина. У своїй історії Man була змінена кілька разів та пережила кілька криз, але завжди зуміла пристосовуватися до змінюючихся потреб ринку.

У 1893 році компанія стала називатися Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg (MAN) після того, як з'явилися нові власники. У 1905 році MAN почала виробляти автомобілі та зайнялася будівництвом дизельних двигунів. У 1923 році компанія почала виробляти вантажні автомобілі MAN. У 1951 році був створений перший та легендарний MAN LKW (Lastkraftwagen), який став зразком серед транспортних засобів для вантажівок.

У 1960-х роках компанія почала активно розширюватися за межі Німеччини та відкривала кілька філій в різних країнах світу. У 1971 році була запущена перша модель автобуса Man. У 1980-х роках компанія запустив розробки нових моделей двигунів для великих суден та отримала низку замовлень на їх поставку.

У 1998 році MAN купив австрійську компанію Steyr-Daimler-Puch та став поглинати інші компанії. У 2000 році була створена нова компанія з участю Volkswagen AG, яка була наслідком злиття модернізованого MAN та легкових автомобілів Volkswagen. У 2004 році компанія Man SE придбала NEOPLAN, на який час був відомим своїми якісними автобусами для дальніх маршрутів. Останнім великим кроком були операції з придбання американської компанії & R Trucking у 2015 році. В даний час, Man є одним із найбільших виробників вантажних автомобілів та автобусів, що експортує свою продукцію у понад 100 країн.

Вгору