0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Daihatsu

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Daihatsu - це японська компанія, заснована в 1907 році. У початкових роках свого існування компанія займалася виробництвом запасних частин до двоциліндрових газових двигунів для текстильної промисловості.

У 1930-х роках Daihatsu розпочала виробництво автомобілів. Перші моделі вироблялися на ліцензії від Austin Motors, але вже в 1950 році компанія почала виробляти свої власні автомобілі.

У 1970-х роках Daihatsu зосередилася на виробництві невеликих автомобілів і мікроавтобусів, які підходили як для міських, так і для загородних поїздок. За цей час компанія змогла зміцнити своє становище на ринку і стала однією з найбільш успішних автомобільних компаній в Японії.

У 1990-х роках Daihatsu продовжувала розробку і виробництво невеликих автомобілів і мікроавтобусів, а також розширювала свою географію продажів. Компанія відкрила представництва в більш ніж 100 країнах і стала відомою як виробник економічних і надійних автомобілів.

У 1998 році Daihatsu була придбана японською Toyota Motor Corporation, яка стала головним власником компанії. Загалом, на сьогоднішній день Daihatsu є одним з найбільших виробників мініавтомобілів в світі, з більш ніж 100-річною історією успіху в галузі автомобільного виробництва.

Вгору