0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Mazda

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Mazda - це японська автомобільна компанія, заснована в 1920 році. Початково компанія спеціалізувалася на виробництві машин для текстильної промисловості та легких грузівок.

У 1931 році компанія представила свій перший легковий автомобіль з двигуном об'ємом 1,5 літрів. У 1960-х роках Mazda розпочала співпрацю з Ford Motor Company, яка забезпечила компанії доступ до нових технологій і засобів виробництва.

В 1967 році Mazda представила свій перший роторний двигун, який став символом марки. У 1978 році Mazda першою серед японських автовиробників представила автомобіль з дизельним двигуном.

У 1991 році Mazda запустила виробництво автомобілів Mazda MX-5, який став найпопулярнішим серед спортивних автомобілів. У 2000-х роках компанія продемонструвала своє приділення розвитку навколо екологічних технологій, представивши гібридну модель Mazda Tribute Hybrid та більш прогресивну Mazda RX-8 гібридного типу.

На сьогоднішній день Mazda є однією з найбільших японських автомобільних компаній, виробляє автомобілі, які високо оцінюються за поліпшення якості, дизайну та економії палива, а також за збільшення безпеки водіїв та пасажирів.

Вгору