0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Toyota

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Toyota - японська автомобільна компанія, яка була заснована в 1937 році. До цього часу, компанія виробляла текстильні пристрої і автомобільну спорядження. З тих пір, як компанія перетворилася на автомобілебудівну, вона поступово стала лідером в автомобільній індустрії.

У 1935 році компанія потрапила під контроль правительства Японії, де і відбулося об'єднання двох підприємств - Toyoda Loom Works Ltd. та автомобілебудівного підприємства.

У 1950-х роках Toyota почала робити акцент на якість і ефективність виробництва. Вихідним матеріалом був тотальний огляд виробництва і підвищення кваліфікації робітників. У той же час компанія розширила свою продукцію, додавши в асортимент автомобілі нового класу - Corolla та Crown.

У 1960- і 1970-х роках Toyota почала розширюватися за межі Японії, відкриваючи монтажні заводи в США та інших країнах. В 1980-х років було створено легендарну модель Toyota Camry - півмільйона машин було продано лише за перші два роки випуску.

У 1990-і роки Toyota зміцнила своє лідерство в автомобільній індустрії, введенням на ринок автомобілів Lexus та Prius. У 2010-х роках Toyota продовжує досліджувати альтернативні джерела енергії, запустивши нову версію гібридного Prius та входить на ринок електромобілів з випуском моделі Toyota Mirai, першої серійної автомобіля на водневих паливах. Також компанія активно розробляє системи безпеки та автономні технології для автомобілів майбутнього.

Вгору