0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Lexus

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Lexus - це автомобільна марка, яка належить японському автовиробнику Toyota. Компанія Lexus була створена в 1989 році для виведення на ринок будь-японських автомобілів преміум-класу з високою якістю та продуктивністю.

Ідея створення Lexus виникла в результаті бажання визнання клієнтів щодо якості та сервісу автомобілів Toyota, а також відгуку на високі вимоги європейських автовиробників, які пропонували автомобілі преміум-класу.

Перший автомобіль марки Lexus був представлений на автосалоні в Токіо в листопаді 1989 року, як Lexus LS 400. Автомобіль був виконаний вище вже згадуваних європейських стандартів та одразу здобув популярність і визнання серед клієнтів.

Протягом наступних років, Lexus випускав нові моделі автомобілів, починаючи від компактного автомобіля IS до розкішного кросовера LX. Водночас, компанія постійно вдосконалювала свої автомобілі за допомогою новітніх технологій та інновацій, створюючи ще більш ефективні та продуктивні моделі.

Сьогодні, Lexus - це одна з провідних автомобільних марок преміум-класу, яка налічує більш ніж 70 моделей автомобілів в різних категоріях, а також радує клієнтів своїм високотехнологічним та інноваційним підходом до виробництва.

Вгору