0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Уаз

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

УАЗ або Ульяновський автомобільний завод - це російська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні вантажних, пасажирських та військових автомобілів. Заснована компанія була в 1941 році на початку Другої світової війни, коли потребувалось створити автомобілі для армії.

У 1954 році після війни УАЗ перервав виробництво вантажівок і перейшов до виробництва вантажних мікроавтобусів УАЗ-450А та УАЗ-451. В 1965 році УАЗ почав виробляти моделі УАЗ-469 і УАЗ-469Б, які були створені для військових служб і мали посилені ходові якості. У 1972 році була представлена модель УАЗ-452 «Буханка», яка стала дуже популярною серед пасажирських мікроавтобусів в СРСР.

У 2005 році у компанії почалось виробництво нової моделі УАЗ Патріот, яка замінила старі моделі УАЗ-31512 і УАЗ-3160. УАЗ Патріот був призначений для продажу на внутрішньому ринку та на експорт. Пізніше були представлені такі моделі, як УАЗ Симбир, УАЗ Таблетка, УАЗ Хантер, УАЗ Патріот Спорт, УАЗ Патріот Ультра.

У кінці 2010-х років УАЗ помітив свій бізнес та вирішив зосередитися на виробництві вантажівок та комерційних автомобілів. У 2021 році компанія була під контролем Державної корпорації "Ростех" яка надає частину фінансування та технічну підтримку.

Вгору