0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Infiniti

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Infiniti - автомобільна марка, пов'язана з японською компанією Nissan Motor Co. Ltd. Історія бренду бере свій початок у 1985 році, коли Іокі Кауанабе, голова Nissan в США, роздумував над можливими шляхами розвитку компанії в імпортному сегменті автомобільного ринку США. Іокі Кауанабе розумів, що Nissan не може конкурувати з німецькими і американськими брендами, якщо не створити власного преміального бренду. 

7 листопада 1985 року Nissan оголосив про заснування нової марки - Infiniti. Перший автомобіль під цим брендом, розроблений спеціально для ринку США, був представлений на Детройтському автосалоні в січні 1989 року. Це був Infiniti Q45, який відразу ж отримав високу оцінку критиків та був поміщений на обкладинку найбільшого журналу автомобільних новин світу - Road & Track. 

У наступні роки Infiniti розвивалося досить швидко, випускаючи нові моделі автомобілів та розширюючи свою дилерську мережу. У 1991 році Infiniti J30 став першим автомобілем, який був розроблений і вироблений компанією Infiniti в Японії. У 1993 році Infiniti випустив свій перший кросовер - QX4, який був базований на платформі Nissan Pathfinder. 

У 1999 році компанія Infiniti почала випускати перший седан швидкісного класу - Infiniti Q45, який вже не здобув такої популярності, як попередник. У 2002 році Infiniti випустило Infinity G35, який став дуже популярним в США і Європі. 

У 2012 році Infiniti оголосило про розширення своєї модельної лінії. Компанія почала виробництво гібридних автомобілів, кросоверів та електричних моделей. Сьогодні Infiniti випускає широкий асортимент автомобілів на різних ринках світу, і продовжує розвиватися досить успішно.

Вгору