0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Renault

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Renault була заснована в 1899 році братами Луї та Марселем Рено. Початково компанія займалася виробництвом автомобілів, особливо спортивних, які здебільшого використовувалися для автоперегонів. У 1905 році компанія створила свій перший завод в Більянкур-Сюр-Шато.

Під час Першої світової війни компанія Рено була змушена припинити виробництво автомобілів і переключитися на виробництво військової техніки, зокрема танків. Відтак у 1918 році компанія стала провідним виробником танків в Європі.

Після закінчення війни компанія повернулася до виробництва автомобілів і запустила нові моделі, такі як Renault 6CV, Renault 10CV та Renault Vivasport. У 1929 році компанія здійснила перехід до масового виробництва автомобілів, що дозволило їй стати однією з провідних автомобільних компаній у світі.

Під час Другої світової війни заводи компанії Рено були зайняті виробництвом військової техніки для нацистської Німеччини. Після війни компанія повернулася до виробництва автомобілів та спільно з іншими автовиробниками заснувала Європейський автоальянс.

У 1960-х роках компанія Рено активно розвивалася, запускаючи нові моделі, такі як Renault 4 та Renault 16. У 1970-х роках компанія виробляла багато моделей, які стали культовими, такі як Renault 5 та Renault 12.

У 1990-х роках компанія Рено активно розширювалася на міжнародному ринку, запускаючи нові моделі та придбавши більшість акцій компанії Nissan. У 2002 році компанія створила новий логотип та брендинг, що стали новим етапом її розвитку.

Сьогодні компанія Рено продовжує розширюватися та виробляти нові автомобілі, спрямовуючи свої зусилля на електрифікацію та створення більш екологічних транспортних засобів.

Вгору