0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Porsche

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Історія компанії Porsche починається з 1931 року, коли інженер Фердинанд Порше заснував свою власну конструкторську бюро в Штутгарті, Німеччина. За декілька років Порше розробив свій перший автомобіль, Volkswagen Beetle, який став найвідомішою моделлю компанії Volkswagen.

У 1948 році, Фердинанд Порше створив власну компанію, Porsche AG, де його син, Фердинанд Порше-молодший, став директором з виробництва. Першим автомобілем компанії Porsche була модель 356, яка отримала велику популярність завдяки своїм спортивним характеристикам та стильному дизайну.

У наступні десятиліття, компанія Porsche продовжувала розробляти та випускати спортивні автомобілі, серед яких були такі легендарні моделі, як 911, 917, Carrera GT та Panamera. Крім того, компанія Porsche брала участь у гонках та отримувала безліч перемог.

У 2012 році Porsche стала частиною концерну Volkswagen AG, а зараз компанія працює над розробкою електромобілів та гібридних автомобілів. Porsche продовжує бути відомою своїми спортивними автомобілями, повністю виробленими в Німеччині, які представляють собою відмінну якість та інновації

Вгору