0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Hafei

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Hafei (Harbin Hafei Automobile Industry Group Co., Ltd.) була заснована в 1994 році в місті Харбін, провінція Хейлунцзян, Китай. Компанія спеціалізується на виробництві автомобілів, аеродинамічних елементів, двигунів і автомобільних запчастин.

З початку своєї діяльності Hafei займалась виробництвом малолітражних автомобілів для внутрішнього ринку. У 2002 році компанія почала випускати легкові автомобілі більшого класу, такі як Saibao і Lobo.

У 2006 році Hafei уклала угоду з групою PSA Peugeot Citroën на спільне виробництво бюджетних автомобілів в Китаї. Ця співпраця дозволила Hafei отримати доступ до передової технології винесення на ринок нових автомобілів. У рамках співпраці PSA Peugeot Citroën постачала компоненти і операційний досвід, а Hafei включала їх до виробництва своїх моделей.

У 2009 році Hafei переходить під марку Changhe, але продовжує випускати моделі Saibao і Lobo під своєю власною маркою.

Протягом останніх років Hafei активно розширювала свій виробничий потенціал і налагоджувала співпрацю з іноземними автомобільними компаніями. наприклад, з індійською Tata Motors та німецьким Volkswagen Group.

У 2012 році Hafei входить до складу міжнародного концерну Chang'an Automobile Group, що дозволяє їй збільшити інвестиційні потоки і посилити позиції на світовому ринку автомобілів.

Вгору