0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Ford

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Ford Motor Company була заснована в 1903 році Генрі Фордом у місті Детройт, штат Мічиган, США. Першим продуктом компанії був автомобіль Model A.

У 1908 році був випущений легендарний автомобіль Ford Model T, який став одним з найбільш масових автомобілів в історії. За 19 років виробництва (з 1908 по 1927 рік) було випущено понад 15 мільйонів одиниць Model T.

У 1913 році Ford Motor Company впровадила виробничу лінію з передового виробництва, яка дозволила знизити вартість виробництва автомобілів та збільшити їхню кількість. Це стало новим етапом в історії автомобільного виробництва.

У 1927 році Ford Model T був замінений на нову модель Ford Model A. У наступні роки компанія Ford розширилася на міжнародному ринку, випускаючи свої автомобілі в країнах Європи та Азії.

Протягом XX століття компанія Ford випустила на ринок багато легендарних моделей автомобілів, включаючи Mustang, Thunderbird, Escort, Focus, Fiesta та інші. У 2021 році компанія продовжує розробку і випуск нових моделей автомобілів, включаючи електричні та гібридні.

Вгору