0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Dodge

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Dodge - це американська автомобільна компанія, яка була заснована в 1900 році братами Джоном та Горасом Доджами. Починаючи зі скромних початків як виробник запчастин для Ford, компанія швидко розвивалася і вперше вийшла на ринок зі своїм власним автомобілем у 1914 році.

У наступні десятиліття компанія Dodge стала однією з провідних автомобільних компаній у США, випускаючи автомобілі, вантажівки та позашляховики. У 1920 році Dodge приєдналася до холдингу Chrysler Corporation, який збирався завоювати гідну частку ринку автомобілів у конкуренції з Ford та General Motors.

Протягом наступних десятиліть марка Dodge відрізнялася від сусідніх брендів Chrysler високим рівнем працівників на заводах, а також сміливим та сучасним дизайном. Найзнаменитішим моделлю була масштабна Dodge Charger, що вийшла в 1966 році та стала класикою американської автомобільної культури.

Протягом 1990-х років марка Dodge зосередилася на випуску спортивних та позашляхових автомобілів під керівництвом бізнесмена Лі Айаккоки, який був відомий своїми заходами для збереження ідентичності марки та створення емблематичних моделей, які надихнули безліч любителів автомобілів по всьому світу.

Сьогодні марка Dodge є частиною концерну Stellantis NV (також входять такі бренди як Jeep, Ram, Fiat, Alfa Romeo, Maserati та інші) та продовжує випускати преміальні автомобілі та позашляховики, які перевершують очікування своїх власників та викликають захоплення у всіх, хто любить швидкість та пригоди.

Вгору