0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Hummer

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Hummer - це бренд автомобілів, які були вироблені компанією General Motors. Спочатку Hummer була військовою маркою, яку використовували для створення позашляховиків для армії США. У 1992 році GM купив компанію AM General, яка виготовляла ці військові автомобілі.

У 1998 році GM випустили перший громадський варіант Hummer - H1. Цей автомобіль був створений на основі військового Humvee, але при цьому його було адаптовано до цивільних потреб. H1 став культовим автомобілем серед любителів позашляховиків. У 2002 році компанія випустила Hummer H2 - менший за розмірами, але більш доступний автомобіль.

Протягом наступних років Hummer продовжував розширюватися та випускати нові моделі. У 2006 році з'явився Hummer H3, який був ще доступнішим за ціною та краще підходив для міських умов. Однак, з часом запити на транспортні засоби, що споживають велику кількість палива, почали зменшуватися.

У 2008 році, через високі ціни на нафту і тяжкі часи економіки, продажі Hummer падали. У 2009 році General Motors оголосили про план відмовитися від бренду та зупинити випуск автомобілів Hummer. В 2010 році китайська компанія Sichuan Tengzhong Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. намагалася купити Hummer від GM, але угоди не було досягнуто.

У результаті, Hummer перестав існувати як автомобільний бренд. Проте в 2020 році компанія General Motors анонсувала повернення Hummer як електромобільного бренду, з випуском нової електричної версії HUMMER EV.

Вгору