0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Mitsubishi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Mitsubishi Motors була заснована в 1870 році японським підприємцем Івайесу Ямаусі розпочавши виробництво велосипедів. В 1917 році компанія розпочала випуск автомобілів Mitsubishi Model A, що позначило початок історії виробництва автомобілів Mitsubishi. Протягом 1920-х років компанія продовжувала виробляти автомобілі та іншу техніку, зокрема літаки та судна.

Після Другої світової війни компанія Mitsubishi Motors вже не могла випускати літаки, а отже сконцентрувалася на виробництві автомобілів. У 1960-х роках компанія орієнтувалася на випуск спортивних автомобілів, таких як Mitsubishi 500, Mitsubishi Colt 1000F, та Mitsubishi Galant. В 1970-х роках компанія зосередилася на розробці технології виробництва економічних та надійних автомобілів. В 1980-х роках Mitsubishi Motors випустила низку успішних моделей, зокрема популярну Mitsubishi Lancer Evolution.

У 1990-х роках компанія розширила свої ринки продажу автомобілів по всьому світу, зокрема в США та Європі. У цей період було введено в експлуатацію автомобілі Mitsubishi Eclipse та Mitsubishi 3000GT. Також в компанії Mitsubishi розпочато широке впровадження нових технологій виробництва, таких як технологія поліпшеного мотора (MIVEC) та повністю електричний автомобіль Mitsubishi i-MiEV.

У 2000-х роках компанія Mitsubishi Motors стала спрощувати свою модельну лінійку, зосереджуючись на випуску надійних, економічних та екологічно чистих автомобілів. У 2016 році компанія почала співпрацю з Renault та Nissan для подальшого розвитку електричної техніки, автономного водіння та іншої інноваційної технології виробництва автомобілів.

Вгору