0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Brilliance

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Brilliance (Huachen) Automobile Group Co. Ltd. – це китайський виробник автомобілів.

Компанія була заснована у 1991 році під назвою Shenyang Jinbei Automobile Company, зі штаб-квартирою в м. Шеньян. У 2003 році компанія була придбана китайською державною компанією Huachen Automotive Group Holdings Co. Ltd., і перейменована на Brilliance China Automotive Holdings Limited (BCAH), щоб подальшому розвитку бренду. 

У 2007 році Brilliance увійшла на європейський ринок зі своїми легковими автомобілями Brilliance BS6 та BS4, де вони продаються під брендом BMW (Brilliance-BMW). Співпраця з BMW включає в себе спільне виробництво шести моделей на китайському ринку. 

Також Brilliance виробляє свої власні бюджетні моделі – мікроавтобусів, кросоверів, седанів. У 2018 році компанія продала 677 000 автомобілів по всьому світу. 

Проте компанія також мала деякі скандали. В 2007 році було виявлено, що Brilliance підробляла результати своїх тестів на майданчиках, щоб отримати необхідні дозволи для продажу своїх автомобілів в Китаї. А в 2016-му році було викликано негативну реакцію в Китаї з відкликанням 188 000 автомобілів з проблемами в restraints (прив’язки до сидінь) та fuel systems (паливної системи).

Вгору