0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Chery

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Chery - китайський виробник автомобілів, заснований в 1997 році в Ухані. Назва Chery походить від словенського слова "chédé" і означає "гіркий".

У 1999 році компанія запустила свій перший автомобіль Chery Fengyun, який був проданий в Китаї та експортований до Латинської Америки. У наступні роки Chery продовжувала розширюватися, запускаючи нові моделі, серед яких Tiggo, Fulwin, Arrizo та інші.

У 2007 році Chery підписала угоду про співпрацю з компанією Chrysler, що дозволило їй отримати доступ до технологій автомобільного виробництва та покращити якість своїх автомобілів. Також збільшилися експортні обсяги Chery, автомобілі були успішно введені на ринок Європи, Азії, Латинської Америки та Африки.

У 2010 році Chery стала першою китайської автомобільною маркою, запущеною в США. Однак, через проблеми з якістю і безпекою автомобілів, компанія була змушена відкликати понад 6800 автомобілів з американських дилерських центрів.

У 2012 році Chery запустила нову стратегію виробництва автомобілів, зосередившись на розробці екологічної технології та створенні гібридних та електричних автомобілів. У 2017 році на автосалоні в Шанхаї було представлено понад 10 прототипів електромобілів Chery.

Сьогодні Chery є одним з найбільших виробників автомобілів в Китаї, що продає свою продукцію в понад 80 країнах світу. Крім цього, Chery є партнером таких відомих автомобільних брендів, як Jaguar Land Rover, Daimler та General Motors.

Вгору