0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Chrysler

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Chrysler була заснована у 1925 році Волтером Крайслером, який об'єднав три компанії - Chrysler, Dodge та Plymouth. Крайслер був відомий як фінансовий геній і амбітний видавець, який протягом своєї кар'єри працював у різних автомобільних компаніях.

В кінці 1920-х років компанія Chrysler стала однією з найбільших в світі. Вона випускала автомобілі на всі смаки - від доступних для всіх цінових категорій до розкішних автомобілів класу "люкс". У 1929 році компанія купила компанію Dodge, а сам Крайслер став найбагатшою людиною в США.

Під час Другої світової війни компанія перейшла на випуск військової техніки. Після війни компанія продовжувала розширюватися та відкривати нові підрозділи, такі як компанії Jeep і DeSoto. В 1950-х і 1960-х роках компанія також продовжила розробляти нові технології, такі як система безпеки для вітрового скла.

У 1970-х роках компанія стала стикатися зі значними фінансовими проблемами через зниження попиту на великі автомобілі та нафтовий кризис. У 1979 році компанія отримала допомогу від уряду США, але з тих пір продовжує змагатися на ринку з конкурентами, такими як General Motors та Ford.

У 1980-х та 1990-х роках компанія Chrysler випустила кілька успішних моделей, таких як Jeep Grand Cherokee і Dodge Ram. У 1998 році компанія була придбана німецькою компанією DaimlerBenz, яка заснувала компанію DaimlerChrysler. Проте, співпраця цих двох компаній не була успішною, і в 2007 році компанія Chrysler була продана американській компанії Cerberus Capital Management, а в 2009 році - компанії Fiat. Сьогодні компанія Fiat Chrysler Automobiles продовжує розробляти та випускати автомобілі під брендами Chrysler, Jeep, Dodge, Ram та Fiat.

Вгору