0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Iveco

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Iveco (Industrial Vehicles Corporation) - це італійська компанія зі штаб-квартирою в Турині. Компанія спеціалізується на виробництві вантажних автомобілів, автобусів, спеціалізованих транспортних засобів та дизельних двигунів.

Історія компанії Iveco починається в 1975 році, коли п'ять відомих європейських виробників транспортних засобів - Fiat, OM, Lancia, Unic та Magirus-Deutz - об'єдналися з метою створення спільної компанії. Це об'єднання було засновано з метою консолідації індустрії транспорту в Європі та забезпечення спільної роботи в галузі виробництва вантажних автомобілів.

У 1986 році компанія Iveco придбала італійську автомобільну компанію Magirus-Deutz. Це дозволило компанії Iveco розвивати свої виробничі потужності в галузі виробництва вантажних автомобілів та підняти свої доходи. У 1990-х роках Iveco придбала ще кілька інших європейських виробників транспорту, зокрема, австрійську Steyr, німецький Magirus і іспанську Pegaso.

Сьогодні Iveco є однією з провідних компаній в галузі виробництва вантажних автомобілів та автобусів. Компанія працює в більш ніж 160 країнах світу та має в багатьох з них власні виробництва. Основні принципи розвитку компанії - це інновації, створення конкурентних виробів, зменшення енергоспоживання та розвиток продуктів, які враховують зміну клімату та захищають навколишнє середовище.

Вгору