0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля ВАЗ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

ВАЗ - це автомобільна компанія, заснована в 1966 році у місті Тольятті, Росія. Компанію заснували троє підприємців: Євгеній Шабалін, Владіслав Козлов та Ростислав Алексєєв із метою створення автомобільної промисловості в Росії.

У 1970 році ВАЗ запустив виробництво першого автомобіля - ВАЗ-2101 (відомий як "Жигулі"). ВАЗ-2101 був копією моделі Fiat 124 і став дуже популярним в Росії та країнах Східної Європи. За перші 15 років виробництва було вироблено більше 3,5 мільйонів автомобілів ВАЗ-2101.

У наступні роки ВАЗ розширив свій асортимент моделей, додавши до своєї лінійки багато інших моделей, таких як ВАЗ-2106, ВАЗ-2107, ВАЗ-2108 та ВАЗ-2110. У 2008 році компанія випустила свій перший кросовер - Lada XRAY.

У 2008 році Французька компанія Renault набула більшість акцій ВАЗ і розпочала спільну роботу з російською компанією з метою покращення якості і конкурентоспроможності продукції.

Насправді історія автомобільної компанії ВАЗ достатньо складна та пов'язана зі складними та несприятливими погодними умовами в Росії того часу, а також зі складними економічним становищем в країні. Компанія пройшла багато випробувань і змін, але на сьогоднішній день вона є одним з найбільших виробників автомобілів в Росії.

Вгору