0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Range Rover

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Range Rover була заснована у 1970 році як підрозділ компанії British Leyland. Перший автомобіль під брендом Range Rover був запущений в продаж в 1970 році. Це був один з перших високопродуктивних гелікоптерних автомобілів у світі.

У 1981 році компанія стала частиною Rover Group, потім власником була компанія BMW, а з 2008 року - Tata Motors. В той же час компанія тісно співпрацювала зі своїм спільним партнером Land Rover. У 1994 році компанії Range Rover і Land Rover були придбані компанією BMW.

З 2002 по 2012 рік компанія Range Rover випускала модель Range Rover, яка була випущена   на платформі Land Rover. У 2012 році компанія представила свій перший власний модель Range Rover Evoque, який в основному був призначений для молодої аудиторії.

Сьогодні компанія Range Rover є випущена   серією автомобілів, які відрізняються високим рівнем комфорту і надійністю. Серед цих автомобілів можна виділити Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Evoque, Range Rover Velar та Range Rover PHEV - гібридну версію заряджається від мережі. Кожна з цих моделей є прекрасним представником найвищого класу автомобілів з відмінною репутацією в автомобільному світі.

 
 

 

 

Вгору