Оплата

У нас в магазині доступні такі види оплати:

  • Онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через платіжну систему на сайті (безпечний спосіб оплати без комісії, тому що будь-яка платіжна система виступає гарантом угоди та ретельно перевіряє продавця перед початком роботи). Наприклад, сума вашого замовлення 800 грн. при оплаті на сайті ви заплатите 800 грн. + вартість доставки.
  • Післяоплата від "Нової пошти"(оплата при отриманні). Цей вид оплати передбачає фіксовану комісію у розмірі 25 грн. + 2% від суми + 2% страхування на випадок втрати переклазу для замовлень понад 200 грн. Наприклад сума вашого замовлення 800 грн., при післяплаті ви заплатите 800 грн. за товар + 25 грн. (фіксована ставка) + 2% (16 грн.) комісія + 2% (16 грн.) страховка. Сума до оплати 800 грн. за товар + 57 грн. комісія за переказ. = Всього 857 грн. + вартість доставки.

 

Доставка

Ми відправляємо на відділення або кур'єром компанії "Нова пошта"

  • Термін доставки 1-3 дні по Україні (залежно від регіону доставки, наші склади знаходяться в м. Чернівці, м. Кривий Ріг, м. Харків).
  • Доставка товару за рахунок покупця.
  • Вартість доставки розраховується індивідуально і залежить від габаритів, регіону доставки, упаковки (у деяких випадках для крихких товарів необхідне обрешітування) та фактичної та об'ємної ваги посилки. З тарифами можна ознайомитись тут
  • Обов'язково перевіряйте посилку на відповідність замовлення та відсутність зовнішніх пошкоджень та шлюбу в присутності представника "Нової пошти". 
  • Після прибуття посилки на відділення "Нової пошти" у вас є 6 днів для отримання товару. Через 6 днів посилка автоматично повертається відправнику, щоб уникнути нарахування плати за кожен день зберігання. У такому разі ми можемо надіслати вам повторне надсилання тільки після оплати за попередню доставку в обидві сторони (Склад - Відділення та з Відділення - Склад).

Увага! Постарайтеся забирати посилки якомога раніше), щоб уникнути неприємних витрат.