0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Chana

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Chana - це китайська автомобільна компанія, заснована у 1997 році. Історія компанії почалася зі спільного підприємства з російською автомобільною компанією AvtoVAZ. У рамках цього спільного підприємства компанія виробляла моделі автомобілів Lada, а також стала одним з найбільших постачальників автомобілів на російському авторинку.

У 2003 році Chana запускає виробництво своїх власних автомобілів, заснованих на технології Lada. У 2007 році компанія перейменовується на Changan Automobile Group і починає активно розвиватися як один з провідних виробників автомобілів у Китаї.

У 2016 році Changan Automobile Group зайняла 11 місце в рейтингу найбільших світових виробників автомобілів за кількістю продукції. Компанія продукує широкий асортимент автомобілів, починаючи від малих легкових автомобілів і закінчуючи вантажними фургонами та автобусами.

У 2019 році Changan Automobile Group вступила в партнерство з компанією Ford, домовившись про створення спільного підприємства для виробництва електромобілів в Китаї.

Вгору