0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Volkswagen

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автомобільна компанія Volkswagen була заснована в 1937 році в рамках програми національної автомобілебудівної ініціативи Німеччини. Компанія Volkswagen AG (VW AG) зареєстрована в 1938 році. Першим автомобілем, який був виготовлений компанією, став Volkswagen Beetle, який в 1938 році був представлений на мюнхенському автосалоні.

Після Другої світової війни компанія Volkswagen відновила виробництво автомобілів, і в 1949 році почали виробляти Volkswagen Type 2, відомий як «бус Volkswagen». Vоlkswagen Beetle залишався їх основним продуктом до 1970-х років, коли були представлені нові моделі, такі як Passat і Golf. 

У 1960-х роках компанія Volkswagen придбала інші автовиробники, у тому числі Audi, Porsche та Škoda. Компанія Volkswagen AG має також інші бренди, які входять до концерну: Bentley, Bugatti, Lamborghini, SEAT та Ducati.

У листопаді 2015 року компанія Volkswagen стала об'єктом скандалу, пов'язаного з підробкою емісійних тестів у дизельних двигунах. У результаті цього скандалу компанія була змушена витратити більше 30 мільярдів євро на покриття витрат, пов'язаних з судовими позовами та ремонтом автомобілів.

Вгору