0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Jeep

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Jeep історично пов'язана з війною. Під час Другої світової війни, американські війська потребували універсальних військових автомобілів, які могли б переміщуватись по важкодоступних місцях. У 1941 році уряд США запросив автомобільних виробників створити прототип універсального військового автомобіля, який мав би відповідати специфікаціям уряду. І компанія Willys-Overland Motor Company з Огайо та компанія American Bantam Car Company з Пенсільванії почали розробляти свої прототипи.

Третій учасник змагань - компанія Ford - також розробляв свій автомобіль. Три прототипи були протестовані в армійських умовах, і, хоча всі три автомобіля виконали завдання, автомобіль від Willys був вирішальним в конкурсі. Він був названий Willys MB, але зазвичай звали його "Jeep", "GP" (загальне призначення), "GI" (піхотний повний привід) або просто "військовий джип". Це було скорочення від європейських словосполучень "džip" чи "jitpro" - "всяка брудна робота". 

Після закінчення війни, компанія Willys-Overland змінила назву свого військового автомобіля на "Civilian Jeep" або просто "CJ". У 1950-х роках почався ринок популярних спортивних автомобілів і компанія Willys-Overland додала версії Jeep для цього ринку, наприклад, відомий Jeep Willys-Overland Jeepster.

У 1953 році компанія перейменувалася на Kaiser Jeep Corporation. В 1970-х роках вона була придбана American Motors Corporation (AMC). Пізніше Chrysler Corporation придбала AMC, отримавши Jeep.

В 1987 році частину акцій компанії купило число італійської компанії FIAT. Певний час марку Jeep продавав Chrysler LLC. В 2009 році компанія стала частиною холдингу Fiat Chrysler Automobiles (FCA) і до сьогодні виробляємо відомі моделі, такі як Jeep Wrangler, Jeep Cherokee, Jeep Grand Cherokee, Jeep Renegade і Jeep Compass.

Вгору