0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Audi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автомобільна компанія Audi була заснована у 1909 році в місті Цвіккау, Німеччина. У початковій стадії компанія випускала автомобілі під іменем August Horch Automobilwerke GmbH. Назва Audi з'явилася в 1910 році, коли Август Хорх покинув компанію і заснував нову під назвою Audi Automobilwerke GmbH.

Протягом першої світової війни компанія виробляла двигуни для авіації, а після війни переключилася на виробництво легкових автомобілів. У 1932 році компанію Audi разом з іншими автомобільними компаніями було об'єднано в концерн Auto Union.

Під час Другої світової війни заводи компанії Audi були руйновані, але вона відновила виробництво в 1949 році. У 1960-х роках компанія розробила власну систему переднього приводу, що стала популярною у всьому світі.

Крім легкових автомобілів, компанія Audi також виробляє автомобілі середнього і великого класу, спортивні автомобілі та автомобілі з електричними двигунами. Сьогодні Audi є частиною концерну Volkswagen Group і має дочірні компанії в багатьох країнах світу.

Вгору