0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Tesla

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Tesla заснована в 2003 році Ілоном Маском, Джефом Страубелом, Іаном Райтем, Джоном Рателем та Марком Тарпеннінгом. Назва компанії була взята на честь винахідника та електроінженера Ніколи Тесли. У травні 2008 року Tesla Motors запустила перший електромобіль Tesla Roadster, який здійснював прискорення до 100 км/год менше ніж за 4 секунди та мав запас ходу в 245 кілометрів на одному заряді батареї.

У 2012 році була представлена модель Tesla Model S, яка стала більш доступною для широкої аудиторії та змогла здобути багато нагород і визнань. У 2017 році Tesla випустила перший електрофургон Model X, а в 2019 році була представлена найбільш доступна масова модель Tesla Model 3.

У 2020 році Tesla встановила рекорд продажів та втримувала 16% світового ринку електромобілів. Компанія також активно робить науково-дослідні розробки та запускає нові технології, такі як автопілот та надміцний скло, яке застосовується у вікнах автомобілів.

Зараз Tesla продовжує розширювати свій бізнес та входити на ринки різних країн світу. Компанія також активно займається розробкою нових моделей автомобілів, включаючи електрофургони та спортивні автомобілі.

Вгору