0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля КРАЗ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія КраЗ (Кременчуцький автомобільний завод) є найбільшим виробником вантажних автомобілів в Україні та однією з найбільших автовиробництв в Східній Європі. Компанія була заснована в 1945 році внаслідок рішення Радянської влади про реконструкцію промисловості після Другої світової війни.

У 1956 році завод почав випускати КрАЗ-222, перший вантажний автомобіль під КраЗ брендом, який став дуже популярним у СРСР і деяких країнах західної Європи. У 1970-х роках КраЗ був лідером виробництва вантажних автомобілів в колишньому СРСР, а з 1980-х років почав розвивати нові технології, такі як комп'ютерне моделювання та чисельне керування обладнанням.

Після розпаду СРСР КраЗ потрапив у складне економічне становище і зазнав великих збитків. Однак завод відновив свою роботу та поступово зміцнив свої позиції на ринку вантажних автомобілів. У 2011 році компанія переходить в Українську корпорацію інвестиційного розвитку (УКІР), яка запустила нову програму модернізації заводу та розвитку нових моделей автомобілів.

Зараз КраЗ продовжує виробництво вантажних автомобілів для ринків України, країн СНД та країн Європи, а також розробляє екологічно чисті автомобілі з електричними та гібридними двигунами. Компанія працює над удосконаленням своїх виробничих процесів, що дозволяє їй забезпечувати високу якість продукції та конкурентоспроможність на міжнародному ринку.

Вгору