0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Богдан

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автомобільна компанія «Богдан» була заснована в Україні в 1992 році. Головний офіс компанії розташований у місті Хмельницький. Початково компанія займалася тільки відновленням автомобілів, а згодом зайнялася виробництвом вантажівок і автобусів.

У 1997 році компанія разом з китайським державним автовиробником Dongfeng укладає спільну угоду про виробництво вантажівок на території України. З 2002 року компанія «Богдан» починає виробляти приватні автомобілі для внутрішнього ринку. У 2005 році був представлений перший новий автомобіль - Богдан 2110.

У 2006 році компанія придбала ліцензію для виробництва легків автомобілів від Daewoo Motors. Після цього компанія почала виробляти легкові автомобілі Daewoo на своїй власній виробничій лінії. У 2013 році компанія відкрила новий виробничий цех в місті Луцьку, де почали виготовляти легкові автомобілі моделі Lanos, Sens і  Chance.

Сьогодні компанія «Богдан» є одним з найбільших виробників автомобілів і комерційних транспортних засобів в Україні. Компанія виробляє широкий асортимент автомобілів: вантажівки, автобуси, легкові автомобілі, позашляховики та інші. Завдяки своїй високій якості і доступності, продукція компанії доволі популярна не тільки в Україні, але й за її межами.

Вгору