0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля ГАЗ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

ГАЗ - Горьковський автомобільний завод, є одним з найбільших автовиробників в Росії. Компанія була заснована в 1929 році під назвою НИЖАВТО і перевезла свій перший вантаж до Москви в тому ж році. У 1932 році завод приєднався до Государственное автомобильное объединение (ГАЗ), і з цього часу був перейменований на Горьковський автомобільний завод.

Під час Другої світової війни ГАЗ був виведений з-під управління Ленінградського обласного центру, де в цей час якраз проходили активні бої, і повністю перевантажився на військове виробництво. Завод готувався випускати автомобілі ЗіС-5, ЗіС-6, але був змушений перевести виробництво на міномети, гармати та повітряні судна.

Після закінчення війни виробництво в ГАЗ розпочалося з новими силами. Автомобілем з символічною назвою "Перемога" завод отримав своє перше світове визнання. "Перемога" успішно була продана в кількох країнах, в тому числі в США. 1960 року світ побачив вантажівку ГАЗ-51, і з того часу вирій стали справжніми легендами на дорозі.

У 1970 році ГАЗ став транснаціональною компанією, підпорядкованою Міністерству автомобільної промисловості СРСР. З того моменту завод почав широко співпрацювати з автопромисловими компаніями за кордоном, ліцензійно виробляти їх автомобілі в Росії.

У 1990-ті роки завод зазнав змін з прискоренням перехідного періоду від комунізму до капіталізму. Середній клас і власна марка автомобілів "Газель" забезпечили великі продажі на внутрішньому ринку, а також в країнах Східної Європи та Азії.

Сьогодні ГАЗ - це відомий виробник комерційних автомобілів, вантажівок та автобусів. Завод завжди працював на міжнародному ринку і продовжить свою діяльність, як один з конкурентних гравців у світі автомобільного виробництва.

Вгору