0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Skoda

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Skoda Automobiles є чеською автомобільною компанією, яка була заснована у 1895 році, як «Лаурінова та Клемента велосипедні шини». У 1905 році компанія почала виробляти автомобілі, за потужністю, які займали лідерство на європейському ринку.

У 1920-х роках Скода стала однією з найбільших автомобільних компаній в Європі. У цей період випущено кілька успішних моделей, включаючи Skoda Popular. У 1936 році компанія представила свій перший модель цілі альманах Octavia, який став символом високої якості і краси в усьому світі.

Проте Друга світова війна призвела до знищення більшості заводів Skoda. У 1945 році завод був націоналізований і став частиною чехословацького комуністичного уряду. В 1991 році компанія була приватизована і стала частиною міжнародного концерну Volkswagen Group.

Сьогодні Skoda виробляє більше 14 моделей автомобілів, включаючи Fabia, Octavia, Yeti, Superb і Rapid. Компанія зростає і стає все більш популярною в Європі та Індії. Skoda також стала успішною на ралійних змаганнях, де здобула перемоги на Кубку Вихідців. Skoda є однією з провідних автомобільних компаній світу і не збирається зупинятись на досягнутому.

Вгору