0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля Lada

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Lada була заснована в 1966 році в СРСР в рамках розвитку національної автомобільної промисловості. Першими автомобілями, які випускала Lada, стали моделі 2101 («Жигулі»), 2102 («Жигулі» з комбі-кузовом) і 2103 (ліфтбек). Ці моделі були технічною копією німецького Volkswagen Beetle, але вони були пристосовані до українських доріг і кліматичних умов.

У 1970-х роках компанія Lada зосередилася на розвитку автомобільної промисловості в Україні. Вона запустила випуск легкових автомобілів, мотоциклів, вантажівок і автобусів. Крім того, компанія займалася виробництвом запчастин до своїх автомобілів. В 1980-х роках Lada запустила виробництво моделей 2104 і 2105, які були значно модернізовані.

Після розпаду СРСР Lada стала однією з найбільших автомобільних компаній на пострадянському просторі. Вона випускала автомобілі не тільки для українського ринку, а й для країн Європи, Африки та Азії. У 1990-х роках компанія була реорганізована і перейшла під контроль групи компаній Renault-Nissan.

Сьогодні Lada продовжує виробляти автомобілі в Україні та випускає нові моделі, а також моделі з електромоторами. Компанія займає значну частку на автомобільному ринку України та має широку мережу сервісів і дилерів по всьому світу.

Вгору