0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля FAW

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

FAW (First Automobile Works) є однією з найбільших китайських автомобільних компаній, заснованою у 1953 році на державному рівні. Компанія FAW займалася розробкою і виробництвом автомобілів уже наступного року після заснування. Компанія на початку своєї історії концентрувалася на виробництві вантажних автомобілів і автобусів.

У наступні роки FAW почала розробляти власні легкові автомобілі, включно з ліцензійним копіюванням автомобілів Volkswagen та Mazda. У 1980-х роках FAW стала більш незалежною від іноземних автовиробників і почала розробляти власні моделі.

У 1990-х FAW радикально змінила стратегію, спрямовану на ринок Східної Азії. В результаті в компанії з'явився новий партнер, яким стала автомобільна компанія Volkswagen. Компанії заснували спільне підприємство, завод Volkswagen FAW Platform, яке виробляє автомобілі марки Volkswagen, Audi, Skoda та Seat для китайського ринку.

Зараз FAW є однією з найбільших автомобільних компаній у Китаї та світі. Вона виробляє автомобілі марок FAW, Hongqi, Besturn, Jilin, Oley та другі. Компанія також планує розвивати виробництво електромобілів і гібридних автомобілів, щоб відповідати потребам ринку та вимогам захисту довкілля.

Вгору