0
Мій кошик
Укр

Книги з ремонту автомобіля ZAZ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

ЗАЗ (Запорізький автомобільний завод) - це автомобільна компанія, заснована у місті Запоріжжі, Україна в 1923 році.

Заснована як міське підприємство під назвою "Пролетарський завод", завданням якого була виготовлення різних виробів зі скла та металу, а також ремонтування автомобілів. У 1958 році підприємство було реорганізовано у автомобільний завод із виробництва легкових автомобілів.

У 1960-х роках завод ЗАЗ став виробником легкових автомобілів під торговою маркою "Запорожець". Найпопулярнішими моделями, які випускалися на ЗАЗ, були "Запорожець-965", "Запорожець-966" та "Запорожець-968". Ці моделі відрізнялися компактним розміром та доступною ціною, що зробило їх дуже популярними у країнах колишнього Союзу.

У 1990-х роках, внаслідок складних економічних умов, ЗАЗ зіткнувся з проблемами із виробництвом та спадом продажів. У 2000 році завод було продано приватному підприємству Індустріальний альянс "Полісся". З 2015 року ЗАЗ повністю перейшов на виготовлення легкових автомобілів Daewoo та Chevrolet.

Незважаючи на складні економічні умови, ЗАЗ залишається одним із найбільших виробників автомобілів в Україні. Завод продовжує розвиватися та сучаснізуватися, випускаючи нові моделі автомобілів.

Вгору